Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Anhui Uniform Trading Co.Ltd
Ana sayfa

Anhui Uniform Trading Co.Ltd Fabrika turu

Diğerlerinden çok daha iyi ürünler. teknoloji ve kalite en iyisidir. Teşekkür ederim.

—— Emily Will

Sizinle çalışmak çok keyifli, iletişim halinde olacağız, teşekkür ederim! !

—— Saeid Shokati

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Profesyonel bir kişisel koruyucu giysi ve KKD tedarikçisi olarak, Anhui Üniforma Ticaret A.Ş. ark flaş, yangın söndürme, aleve dayanıklı, askeri, aluminize, metal sıçrama giyim, vb sağlar.
  Tanınmış elyaf ve kumaş tedarikçileri ile işbirliği yaparak müşterilerimizin farklı taleplerini ve kritik ihtiyaçlarını karşılamak için hiçbir çaba sarf etmiyoruz. Dupont® Protera®, Nomex®, Aramid ve diğer yüksek teknolojili malzemelerin teknolojisine dayanarak, kumaş geliştirme, giysi tasarımı, pazarlama ve satış konularında yetkiniz.
  Çeşitlendirilmiş koruyucu ürün yelpazesi ile, Elektrik Enerjisi endüstrisi, Yangın Kurtarma, Petrol ve Gaz, Askeri, Kaynak, Metalurji ve diğer endüstriler alanında yüksek performanslı ve kaliteli tek elden kişisel koruyucu giysi ve ekipman sunuyoruz.

 • OEM / ODM
  AUTC şirketi gelişmiş üretim yönetimine sahiptir ve her türlü KKD ürününü sağlamak için teknik yenilikler yapmaya devam etmektedir. OEM ve ODM işbirliği de açığız. Biz sadece Çin'de başarılı satışlar değil, aynı zamanda ABD, Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye ve diğer ülkeler de dahil olmak üzere dünyanın 100'den fazla ülke ve bölgesine ihraç edilmektedir. Kaliteli ürünler büyük bir karşılama ve övgü tabidir.

 • Ar-Ge

  AUTC, en iyi kalite ve yüksek kararlılığa sahip ürünler sunmak için KKD alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir. Uluslararası ileri düzeyde bir takım temel teknolojik başarılar ve teknik göstergeler.

İletişim bilgileri
Anhui Uniform Trading Co.Ltd

İlgili kişi: Mr. JACK FAN

Tel: +86-152-5657-6385

Faks: 86-551-62992423

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)